O firmie 

Co robimy?

  • Rekrutujemy personel medyczny, pośredniczymy w zatrudnieniu w publicznej ochronie zdrowia w Szwecji i uczymy języka szwedzkiego.

  • Jeśli jesteś lekarką, lekarzem, lub pielęgniarką, pielęgniarzem zainteresowanym pracą w Szwecji - zapraszamy! Mamy dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, specjalizujemy się w personelu medycznym, koncentrujemy się na jakości prowadzonych kursów.

  • Współpracowaliśmy z niemal wszystkimi szwedzkimi Regionami, które w Szwecji odpowiadają za ochronę zdrowia dla danego województwa i są pracodawcami wszystkich osób zatrudnionych w ochronie zdrowia. 

  • Medena powstała w 2000 roku - jesteśmy agencją zatrudnienia (nr 1037 w rejestrze woj. mazowieckiego). Właścicielem Medeny jest Kalmena Rek AB - nasza spółka matka z siedzibą w Szwecji.

Wypełnij kwestionariusz lub wyślij nam swoje CV - w ten sposób możemy zaprezentować Twoje CV potencjalnym pracodawcom.

AKTUALNE OFERTY 

Nasze działania i osiągnięcia

Dwie kluczowe części naszej działalności to rekrutacja personelu medycznego i specjalistyczne, długoterminowe, bezpłatne szkolenia językowe dla lekarzy, pielęgnairek i innych zawodów medycznych, przygotowujące Was do podjęcia pracy w nowym kraju. Zrealizowaliśmy od 2000 roku kiladziesiąt projektów językowych. Dzięki naszym szkoleniom ponad 500 europejskich lekarzy i pielęgniarzy z powodzeniem pracuje w szwedzkich publicznych placówkach zdrowia.

Dzięki sprzyjającej atmosferze jaką staramy się stworzyć, małym grupomi i wysokiemu wyspecjalizowaniu mamy znaczne osiągnięcia dydaktyczne. Szkolenie charakteryzuje się wysokim poziomem nauczania, jest prowadzone przez najlepszych nauczycieli szwedzkiego od lat pracujących w nauczaniu medycznego języka szwedzkiego dla personelu z zagranicy. Kursy prowadzimy online z wykorzystaniem dedykowanej internetowej platformy. Każdy z kursantów otrzymuje również pomoc finansową na czas trwania kursu. Rodziny lekarzy mogą skorzystać z dodatkowo organizowanego kursu językowego. 

NASZE WARTOŚCI

Jakość i rzetelność usług

Wieloletnie doświadczenie na rynku rekrutacji medycznej, wsparcie kandydatów wiedzą i kompetencjami. Rzetelna informacja o wszystkich aspektach projektu.

Bliska współpraca i indywidualne podejście

Każdy kandydat i każdy klient to partner z własną historią i konkretnymi potrzebami. Dopasowanie i zrozumienie dają podstawy długoterminowej współpracy.

 Certyfikat Agencji Zatrudnienia certyfikat-Ag.-Zatrudnienia.pdf