O firmie 

Co robimy?

Medena powstała w 2000 roku - jesteśmy agencją zatrudnienia (nr 1037 w rejestrze woj. mazowieckiego). Właścicielem Medeny jest Kalmena Rek AB - nasza spółka matka z siedzibą w Szwecji. Rekrutujemy personel medyczny, pośredniczymy w zatrudnieniu w publicznej i prywatnej ochronie zdrowia - przede wszystkim w Szwecji, ale również Francji i Holandii. Uczymy języka szwedzkiego.

Do tej pory współpracowaliśmy z niemal wszystkimi szwedzkimi Regionami (dawniej landstingi - sejmiki samorządowe), które w Szwecji odpowiadają za ochronę zdrowia dla danego województwa i są pracodawcami wszystkich osób zatrudnionych w ochronie zdrowia. 

Jeśli jesteś lekarką/rzem, lub pielęgniarką/rzem zainteresowanymi pracą w Szwecji - zapraszamy! Mamy prawie 20 letnie doświadczenie na rynku, specjalizujemy się w personelu medycznym, koncentrujemy się na jakości prowadzonych kursów.
Od 2021 roku również oferty dla stomatologów we Francji oraz ofertę dla pielęgniarek/pielęgniarzy w domach opieki w Holandii

Wypełnij kwestionariusz - w ten sposób możemy zaprezentować Twoje CV potencjalnym pracodawcom.

AKTUALNE OFERTY

http://youtu.be/YqakH3npSeU

 

Nasze działania i osiągnięcia

Dwie kluczowe części naszej działalności to rekrutacja personelu medycznego i specjalistyczne, długoterminowe, bezpłatne szkolenia językowe przygotowujące Was do podjęcia pracy w nowym kraju. Zrealizowaliśmy od 2000 roku kiladziesiąt projektów językowych. Dzięki naszym szkoleniom ponad 500 europejskich lekarzy i pielęgniarzy z powodzeniem pracuje w szwedzkich publicznych placówkach zdrowia.

Dzięki sprzyjającej atmosferze jaką staramy się stworzyć, małym grupomi i wysokiemu wyspecjalizowaniu mamy znaczne osiągnięcia dydaktyczne. Szkolenie charakteryzuje się wysokim poziomem nauczania, jest prowadzone przez najlepszych nauczycieli szwedzkiego od lat pracujących w nauczaniu medycznego języka szwedzkiego dla personelu z zagranicy. Zapewniamy naszym Kursantom zakwaterowanie i pełne wyżywienie, odejmując w ten sposób kłopoty i obowiązki dnia codziennego. Pozwala to na poświęcenie pełnej uwagi nauce języka nie zmniejszając potrzebnego wypoczynku. Każdy z kursantów otrzymuje również pomoc finansową na czas trwania kursu. Rodziny lekarzy mogą skorzystać z dodatkowo organizowanego kursu językowego. 

NASZE WARTOŚCI

 Jakość i rzetelność usług

Wieloletnie doświadczenie na rynku rekrutacji medycznej, wsparcie kandydatów wiedzą i kompetencjami. Rzetelna informacja o wszystkich aspektach projektu.

Bliska współpraca i indywidualne podejście

Każdy kandydat i każdy klient to partner z własną historią i konkretnymi potrzebami. Dopasowanie i zrozumienie dają podstawy długoterminowej współpracy.

 Certyfikat Agencji Zatrudnienia certyfikat-Ag.-Zatrudnienia.pdf