O firmie 

Co robimy?

Medena istnieje od 2000 roku - jesteśmy agencją zatrudnienia (nr 1037 w rejestrze woj. mazowieckiego). Właścicielem Medeny jest Kalmena Rek AB - nasza spółka matka z siedzibą w Szwecji. Rekrutujemy personel medyczny, pośredniczymy w zatrudnieniu w publicznej ochronie zdrowia w Szwecji i uczymy języka szwedzkiego.

Do tej pory współpracowaliśmy z niemal wszystkimi szwedzkimi landstingami (sejmiki samorządowe), które w Szwecji odpowiadają za ochronę zdrowia dla danego województwa i są pracodawcami wszystkich osób zatrudnionych w ochronie zdrowia. 

Jeśli jesteś lekarką/rzem, stomatologiem lub pielęgniarką/rzem zainteresowanymi pracą w Szwecji - zapraszamy! Mamy prawie 20 letnie doświadczenie na rynku, wyspecjalizowaliśmy się w konkretnym kraju docelowym, koncentrujemy się na jakości prowadzonych kursów.

Wypełnij kwestionariusz - w ten sposób możemy zaprezentować Twoje CV potencjalnym pracodawcom.

AKTUALNE OFERTY

 

Nasze działania i osiągnięcia

Dwie kluczowe części naszej działalności to rekrutacja personelu medycznego i specjalistyczne, długoterminowe, bezpłatne szkolenia językowe przygotowujące Was do podjęcia pracy w nowym kraju. Zrealizowaliśmy od 2000 roku kiladziesiąt projektów językowych. Dzięki naszym szkoleniom około 500 europejskich lekarzy z powodzeniem pracuje w szwedzkich publicznych placówkach zdrowia.

Dzięki sprzyjającej atmosferze, jaką staramy się stworzyć, mamy znaczne osiągnięcia dydaktyczne. Szkolenie charakteryzuje się wysokim poziomem nauczania, jest prowadzone przez najlepszych nauczycieli szwedzkiego specjalizujących się od lat w nauczaniu medycznego języka szwedzkiego dla personelu z zagranicy. Zapewniamy naszym Kursantom zakwaterowanie i pełne wyżywienie, odejmując w ten sposób kłopoty i obowiązki dnia codziennego. Pozwala to na poświęcenie pełnej uwagi nauce języka nie zmniejszając potrzebnego wypoczynku. Każdy z kursantów otrzymuje również pomoc finansową na czas trwania kursu. Rodziny lekarzy mogą skorzystać z dodatkowo organizowanego kursu językowego. 

NASZE WARTOŚCI

 Jakość i rzetelność usług

Wieloletnie doświadczenie na rynku rekrutacji medycznej, wsparcie kandydatów wiedzą i kompetencjami. Rzetelna informacja o wszystkich aspektach projektu.

Bliska współpraca i indywidualne podejście

Każdy kandydat i każdy klient to partner z własną historią i konkretnymi potrzebami. Dopasowanie i zrozumienie dają podstawy długoterminowej współpracy.

 Certyfikat Agencji Zatrudnienia certyfikat-Ag.-Zatrudnienia.pdf