Aktualne oferty pracy 

Obecnie szukamy

Lekarze: PSYCHIATRIA, PSYCHIATRIA DZIECI I MŁODZIEŻY, MEDYCYNA RODZINNA Pielęgniarki: psychiatria / doświadczenie w psychiatrii, dializy.

 

oferty szwecja

Do publicznej opieki zdrowia w Szwecji poszukujemy lekarzy wszystkich specjalizacji - zgłoś się do nas, a skontaktujemy się z Tobą jak tylko pojawi się odpowiednia oferta. 

W Szwecji poszukiwani są lekarze wielu specjalizacji, m.in. lekarze rodzinni, psychiatrzy, neurolodzy, interniści czy radiolodzy, ale pojawiają się oferty dla właściwie wszystkich specjalizacji. 

Pracodawcy wymagają zawsze CV, a często takich dokumentów, jak referencje i listy motywacyjne - warto nie czekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili i od razu kontaktować się z nami oraz poznać wymagania dla danej oferty.

LEKARZE - aktualne oferty i regiony:  
Region Västra Götaland:

- psychiatria (afektywna, uzależnienia, psychoza), psychiatria dzieci i młodzieży - oferty dla specjalistów

- psychiatria dorosłych - oferta dla specjalistów - ostateczny termin odpowiedzi 14.08.2022

- medycyna rodzinna - oferta dla specjalistów - ostateczny termin odpowiedzi 29.08.2022

Region Värmland:

- radiologia - oferta dla specjalistów - ostateczny termin odpowiedzi 31.08.2022

DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA 

(biomedicinsk analytiker / biomedical scientist / medical laboratory technician) - region Värmland - ostateczny termin odpowiedzi 31.08.2022

 

PIELĘGNIARKI - aktualne oferty i regiony

Region Västra Götaland: psychiatria, dializy

 

INNE OFERTY

HOLANDIA - PIELĘGNIARZE I PIELĘGNIARKI - praca w domach opieki, pielęgniarze i pielęgniarki są w centrum łańcucha opieki nad pacjentami.  Praca jest w zgranym i multidyscyplinarnym zespole, zawsze w bliskim kontakcie z lekarzem. 

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (minimum licencjat pielęgniarstwa) i ważne prawo wykonywania zawodu w jednym z państw UE
- obywatelstwo jednego z krajów UE
- chęć do wyjazdu, nauki języka holenderskiego oraz pracy w domach opieki i pozostania w Holandii, przez co najmniej 2 lata
- komunikatywny język angielski

Więcej szczegółów i zgłoszenia: rekrutacjaNL@medena.com.pl  
Telefonicznie/WhatsApp: +48 605263548

 

FRANCJA - STOMATOLODZY 
Praca dla lekarzy stomatologów w klinikach dentystycznych we Francji (Paryż, Rennes, Nantes, Lille, Lyon i in.). Wymogiem, oprócz dyplomu i prawa wykonywania zawodu, jest znajomość języka francuskiego na poziomie minimum A2. Pracodawca oferuje doszkalający kurs językowy we Francji.

Docali to sieć 17 (obecnie) nowoczesnych klinik z pełną opieką stomatologiczną w całej Francji - m.in. Paryż, Lille, Nantes, Lyon i inne. 
Zarobki od 6000 do 11 000 EUR/mc, umowa o pracę, 39h/4 dni w tygodniu, zawsze wolne weekendy. 

Więcej szczegółów: monika.ziegler@medena.com.pl
Telefonicznie/WhatsApp: +48 605263548 

 

Aktualne oferty publikujemy tutaj i naszej stronie FB.

W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem Medena 
mailowo: medena@medena.com.pl 
lub telefonicznie: +48 22 11 00 003  / +48 605263548

W jaki sposób przebiega rekrutacja:

  • Rozpoczęcie rekrutacji - ETAP 1 APLIKACJA - CV
   Każdy kandydat i kandydatka zainteresowany pracą w Szwecji proszony jest o wypełnienie aplikacji (formularz www). Mając Państwa CV w naszej bazie danych możemy przedstawić potencjalnych kandydatów szwedzkim pracodawcom. Oferty i zapytania trafiają do nas przez cały rok, ale też staramy się regularnie przesyłać wstępne zapytania do pracodawców prezentując osoby zainteresowane wyjazdem.
  • Dalsze kroki ETAP 2 WERYFIKACJA JĘZYKOWA I DOKUMENTY
   W razie odpowiedniej oferty i potwierdzonego zainteresowania pracodawcy kontaktujemy się z kandydatami, przeprowadzamy weryfikację językową oraz uzupełniamy dokumenty dotyczące pracy zawodowej (dyplomy, specjalizacje, referencje).
   Weryfikacja językowa pomaga nauczycielom w ocenie predyspozycji językowej kandydatów do nauki na intensywnym kursie. 
  • Kolejne kroki - ETAP 3 ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ
   Najważniejszą częścią procesu rekrutacyjnego jest indywidualna rozmowa z przedstawicielami szwedzkich pracodawców. Pierwsza, wstępna rozmowa odbywa się online (rzadziej telefonicznie). Druga rozmowa to wizyta w potencjalnym miejscu zatrudnienia w Szwecji. Koszt wyjazdu pokrywany jest przez potencjalnego pracodawcę, wyjazd zazwyczaj trwa 1-3 dni i pozwala kandydatom zapoznać się nie tylko z miejscem pracy oraz warunkami w proponowanej placówce, ale również zobaczyć miejscowość, okolicę oraz spędzić nieco czasu przyszłym miejscu pracy. 
  • Finalnie - ETAP 4 PODPISANIE UMOWY i KURS JĘZYKOWY
   W razie obopólnej zgody na warunki zatrudnienia po okresie przeznaczonym na rozważenie oferty,  (zazwyczaj do 2 tygodni od wyjazdu) podpisywane są umowy gwarancji zatrudnienia w określonej placówce medycznej w Szwecji. Warunki to ukończenie kursu językowego i uzyskanie prawa wykonywania zawodu. Od 15 kwietnia 2016 roku do uzyskania prawa wykonywania zawodu konieczne jest udokumentowanie znajomości języka szwedzkiego. Nasze szkolenie przygotowuje do wymaganego poziomu. W szkoleniu uczestniczą osoby, które podpisały już umowy ze szwedzkimi pracodawcami.