Aktualne oferty pracy 

Obecnie szukamy

Chirurg transplantolog - szpital uniwersytecki Lund
Pielęgniarki/rze: oddział onkologiczny szpitala w Göteborgu.  ZAPRASZAMY!

 

oferty szwecja

Do publicznej opieki zdrowia w Szwecji poszukujemy lekarzy wszystkich specjalizacji - zgłoś się do nas, a skontaktujemy się z Tobą jak tylko pojawi się odpowiednia oferta. 

W Szwecji poszukiwani są lekarze wielu specjalizacji, m.in. lekarze rodzinni, psychiatrzy, neurolodzy, interniści czy radiolodzy, ale pojawiają się oferty dla właściwie wszystkich specjalizacji. 

Pracodawcy wymagają zawsze CV, a często takich dokumentów, jak referencje i listy motywacyjne - warto nie czekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili i od razu kontaktować się z nami oraz poznać wymagania dla danej oferty.

LEKARZE - aktualne oferty i regiony:  

Region Skåne: 
- anestezjologia - oferta dla specjalistów
Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń: 10 grudnia 2021

Region Västra Götaland, Borås
- nefrologia - oferta dla specjalistów nefrologia/interna
Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń: 16 stycznia 2022

Region Västra Götaland:
- psychiatria dzieci i młodzieży - poszukiwani specjaliści psychiatrii zarówno z tytułem psychiatry dzieci i młodzieży, jak i specjaliści psychiatrii dorosłych z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i chęcią szkolenia w tym kierunku 

PIELĘGNIARKI - aktualne oferty i regiony

Region Skåne: 
- oferta dla osób ze specjalizacją anestezjologiczną

Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń: 14 grudnia 2021

Region Västragötaland, miasto Göteborg:
- pielęgniarki/rze z ukierunkowaniem, doświadczeniem lub/i wykształceniem w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży

 

INNE OFERTY

HOLANDIA - PIELĘGNIARZE I PIELĘGNIARKI - praca w domach opieki, pielęgniarze i pielęgniarki są w centrum łańcucha opieki nad pacjentami.  Praca jest w zgranym i multidyscyplinarnym zespole, zawsze w bliskim kontakcie z lekarzem. 

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (minimum licencjat pielęgniarstwa) i ważne prawo wykonywania zawodu w jednym z państw UE
- obywatelstwo jednego z krajów UE
- chęć do wyjazdu, nauki języka holenderskiego oraz pracy w domach opieki i pozostania w Holandii, przez co najmniej 2 lata
- komunikatywny język angielski

Więcej szczegółów i zgłoszenia: rekrutacjaNL@medena.com.pl  
Telefonicznie/WhatsApp: +48 605263548

 

FRANCJA - STOMATOLODZY 
Praca dla lekarzy stomatologów w klinikach dentystycznych we Francji (Paryż, Rennes, Nantes, Lille, Lyon i in.). Wymogiem, oprócz dyplomu i prawa wykonywania zawodu, jest znajomość języka francuskiego na poziomie minimum A2. Pracodawca oferuje doszkalający kurs językowy we Francji.

Docali to sieć 17 (obecnie) nowoczesnych klinik z pełną opieką stomatologiczną w całej Francji - m.in. Paryż, Lille, Nantes, Lyon i inne. 
Zarobki od 6000 do 11 000 EUR/mc, umowa o pracę, 39h/4 dni w tygodniu, zawsze wolne weekendy. 

Więcej szczegółów: monika.ziegler@medena.com.pl
Telefonicznie/WhatsApp: +48 605263548 

 

Aktualne oferty publikujemy tutaj i naszej stronie FB.

W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem Medena 
mailowo: medena@medena.com.pl 
lub telefonicznie: +48 22 11 00 003  / +48 605263548

W jaki sposób przebiega rekrutacja:

  • Rozpoczęcie rekrutacji - ETAP 1 APLIKACJA - CV
   Każdy kandydat i kandydatka zainteresowany pracą w Szwecji proszony jest o wypełnienie aplikacji (formularz www). Mając Państwa CV w naszej bazie danych możemy przedstawić potencjalnych kandydatów szwedzkim pracodawcom. Oferty i zapytania trafiają do nas przez cały rok, ale też staramy się regularnie przesyłać wstępne zapytania do pracodawców prezentując osoby zainteresowane wyjazdem.
  • Dalsze kroki ETAP 2 WERYFIKACJA JĘZYKOWA I DOKUMENTY
   W razie odpowiedniej oferty i potwierdzonego zainteresowania pracodawcy kontaktujemy się z kandydatami, przeprowadzamy weryfikację językową oraz uzupełniamy dokumenty dotyczące pracy zawodowej (dyplomy, specjalizacje, referencje).
   Weryfikacja językowa pomaga nauczycielom w ocenie predyspozycji językowej kandydatów do nauki na intensywnym kursie. 
  • Kolejne kroki - ETAP 3 ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ
   Najważniejszą częścią procesu rekrutacyjnego jest indywidualna rozmowa z przedstawicielami szwedzkich pracodawców. Pierwsza, wstępna rozmowa odbywa się online (rzadziej telefonicznie). Druga rozmowa to wizyta w potencjalnym miejscu zatrudnienia w Szwecji. Koszt wyjazdu pokrywany jest przez potencjalnego pracodawcę, wyjazd zazwyczaj trwa 1-3 dni i pozwala kandydatom zapoznać się nie tylko z miejscem pracy oraz warunkami w proponowanej placówce, ale również zobaczyć miejscowość, okolicę oraz spędzić nieco czasu przyszłym miejscu pracy. 
  • Finalnie - ETAP 4 PODPISANIE UMOWY i KURS JĘZYKOWY
   W razie obopólnej zgody na warunki zatrudnienia po okresie przeznaczonym na rozważenie oferty,  (zazwyczaj do 2 tygodni od wyjazdu) podpisywane są umowy gwarancji zatrudnienia w określonej placówce medycznej w Szwecji. Warunki to ukończenie kursu językowego i uzyskanie prawa wykonywania zawodu. Od 15 kwietnia 2016 roku do uzyskania prawa wykonywania zawodu konieczne jest udokumentowanie znajomości języka szwedzkiego. Nasze szkolenie przygotowuje do wymaganego poziomu. W szkoleniu uczestniczą osoby, które podpisały już umowy ze szwedzkimi pracodawcami.