Co gwarantujemy 

Przeprowadź się z rodziną do Szwecji i zadbaj o balans między życiem zawodowym i prywatnym. Zdobądź nowe doświadczenia. Rozwijaj się w swojej specjalizacji w przyjaznym i czystym otoczeniu.

Podjęcie pracy za granicą nie jest najłatwiejszą decyzją w życiu - my to rozumiemy!  Od ponad 20 lat towarzyszymy lekarzom i ich rodzinom wyjeżdżającym do Szwecji i dokładamy starań by proces ten przebiegł jak najlepiej! 

 

1. Przejrzysta rekrutacja

Pomagamy w uzupełnieniu informacji i zebraniu niezbędnych referencji. Przygotowujemy Twoje CV do wysłania do pracodawcy. Organizujemy wyjazd na rozmowy w Szwecji. Podczas procesu rekrutacji uzyskujesz wszystkie informacje niezbędne do podjęcia przemyślanych decyzji w związku z wyjazdem i zatrudnieniem w Szwecji. Dowiedz się więcej.

2. Gwarancja bezpiecznej umowy

Umowa z pracodawcą w Szwecji i zatrudnienie odbywa się na warunkach szwedzkiego kodeksu pracy i z zachowaniem wszelkich standardów obowiązujących pracowników regionu (tzw. regiony odpowiadają za publiczną opiekę zdrowotną). 

3. Kurs językowy

Medena prowadzi intensywne kursy językowe dla lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych (aktualnie online) do poziomu niezbędnego do uzyskania prawa wykonywania zawodu w Szwecji. Uczymy języka szwedzkiego z naciskiem na język medyczny. Dowiedz się więcej.

4. Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Dotyczy to zarówno kwestii zawodowych, czyli prawo wykonywania zawodu w Szwecji, jak i formalności związanych ze sprawami rodzinnymi - szwedzki personnummer, konto w banku w Szwecji, rejestracje do ubezpieczeń itp. 

5. Mieszkanie.

Wraz z pracodawcą gwarantujemy znalezienie pierwszego mieszkania na czas rozpoczęcia pracy w Szwecji zgodnie z indywidualnymi potrzebami. 

AKTUALNE OFERTY - ZAJRZYJ TU