Zespół 

Kontaktbild hemsidan

Åza Brennander

Prezes Zarządu Kalmena Rek AB

Åza Brennander jest od lutego 2010 prezesem Kalmena Rek AB. Wcześniej była członkiem rady nadzorczej firmy. Åza posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstwa, pracy w zarządzie, sprzedaży i marketingu. Od 1995 roku Åza angażuje się w działalność publiczną.

Zaangażowanie, zadowolenie klienta, jakość i fachowość to dla Åzy podstawa.

ania 4c bez palcow cieplej 1 of 1

Anna Wojdat

Prezes zarządu Medena Rek Polska, nauczyciel

Anna jest nauczycielem języka szwedzkiego, studiowała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Z powodzeniem prowadzi też własną firmę.

michal foto1 1 of 1

Michał Mroziński

Rekrutacja

Michał zajmuje się rekrutacją lekarzy i stomatologów zainteresowanych podjęciem pracy w Szwecji. Absolwent filologii skandynawskiej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

paulina1 crispy 1 of 1 5x7 1 of 1

Paulina Jankowska

Nauczyciel/rektor kursu, rekrutacja

Paulina jest wieloletnim i doświadczonym nauczycielem, w Medenie pracuje od 2009 roku. Odpowiada za szkolenie w Medenie a języka szwedzkiego i szwedzkiej kultury uczy nie tylko przygotowując lekarzy do życia i pracy w nowym kraju, ale także w Katedrze języków skandynawskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, której jest absolwentką i w której obecnie wykłada.

IMG 9369 3b

Björn Nordström

Nauczyciel, dziekan kursów

Björn Nordström jest dziekanem na naszych kursach i nauczycielem szwedzkiego w Medena Rek Polska. Björn pracuje dla Medeny od momentu jej powstania w 2000 roku i jest jednym z nauczycieli, którzy opracowali nasz model szkolenia. W Szwecji uczy szwedzkiego i szwedzkiego jako języka obcego, a szwedzki medyczny jedną z jego głównych specjalności. Ponadto napisał dialogi i przypadki pacjentów dla lekarzy i lekarzy dentystów.

annaw

Anna Warchoł

Nauczyciel

Anna Warchoł pracuje jako nauczyciel w Medena Rek Polska. Ukończyła studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Anna pracuje jako nauczyciel i tłumacz szwedzkiego.

hania edit 2 1 of 1

Hanna Zwierzyńska

Nauczyciel

Hanna - nasz doświadczony native speaker i nauczyciel wychowywała się w Szwecji, a obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Jest nie tylko nauczycielem języka szwedzkiego z wieloletnim doświadczeniem, ale również kwalifikowanym egzaminatorem SWEDEX. Z naszą firmą związana jest od 2012 roku.

hakan

Håkan Petersson

Konsultant Medena Rek i Kalmena AB

Były dyrektor działu personalnego Landstingu (sejmiku samorządowego) Kalmar. Związany z projektami rekrutacyjnymi Kalmeny/Medeny od momentu założenia firmy w roku 1999. Ekspert i konsultant w dziedzinie rekrutacji personelu medycznego, przede wszystkim w Unii Europejskiej.