O nas 

Co robimy? Medena od 2000 roku rekrutuje personel medyczny do Szwecji.

Cele: skuteczne pośrednictwo w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, bezpłatna nauka języka i przeprowadzka do Szwecji dla Ciebie i Twojej rodziny. Kursy szwedzkiego dla lekarzy, pielęgniarek.

Kim jesteśmy? Prowadzimy rekrutacje personelu medycznego do szwedzkiej opieki zdrowotnej oraz kursy języka szwedzkiego dla lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych.

Medena rekrutuje i pośredniczy w zatrudnieniu lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych oraz uczy języka na intensywnych kursach online. Pomagamy w przeprowadzce do nowego kraju, sprawach administracyjnych i formalnościach. 

 

 Kogo szukamy 

 

Interesuje Cię praca w Skandynawii dla lekarzy, pielęgniarek? Zapraszamy! Mamy ponad 20 lat doświadczenia, specjalizujemy się w Szwecji. Uczymy języka szwedzkiego na najlepszym poziomie! Aktualne oferty pracy znajdziesz tu: 

 
 

Warunki pracy w Szwecji, wynagrodzenia szwedzkich lekarzy i pielęgniarek, organizacja systemu ochrony zdrowai w Szwecji. 

 

 Twoja aplikacja 

Zapraszamy do wypełnienia aplikacji. Mając Twoje CV możemy szybko skontaktować się w momencie pojawienia się odpowiedniej oferty. Aplikację warto wypełnić szczegółowo - im więcej informacji o kursach, umiejętnościach, procedurach - tym większa szansa na zainteresowanie ze strony pracodawcy!

Jeżeli jesteś osobą już zarejestrowaną i pragniesz przejrzeć lub edytować swój kwestionariusz - kliknij tutaj.

Pytania? Rozwiej swoje wątpliwości - skontaktuj się z biurem Medena Rek Polska.

 Aplikuj 

 

 Kontakt 

Kontakt
medena@medena.com.pl

+48 601 925 116 

Adres i siedziba spółki:

Medena Rek Polska Sp. z o.o.
Ul. Humańska 8
00-789 Warszawa
Polska

 

Informujemy, że firma Medena Rek Polska sp. z o. o. uzyskała Subwencję Finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju S.A.