O nas 

Co robimy? Medena od 2000r rekrutuje personel medyczny do Szwecji.
Cele: skuteczne pośrednictwo w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, bezpłatna nauka języka i przeprowadzka do Szwecji dla Ciebie i Twojej rodziny. 

Kim jesteśmy? Medena Rek Polska mieści się w Warszawie i jest firmą rekrutacyjną oraz prowadzi szkolenia językowe. Kalmena Rek AB jest szwedzką spółką z siedzibą w Växjö - właścicielem Medeny. 

Medena rekrutuje i pośredniczy w zatrudnieniu oraz uczy języka na intensywnych kursach stacjonarnych i online. Pomagamy w przeprowadzce do nowego kraju, sprawach administracyjnych i formalnościach. 

 

 Kogo szukamy 

 

Jesteś lekarzem/lekarką lub pielęgniarzem/pielęgniarką zainteresowanym pracą za granicą? Zapraszamy! Mamy ponad 20 lat doświadczenia, specjalizujemy się w Szwecji. Uczymy języka szwedzkiego na najlepszym poziomie! Aktualne oferty pracy znajdziesz tu: 

 
 

Chcesz wiedzieć więcej o warunkach pracy w Szwecji? Interesują cię perspektywy rozwoju zawodowego ? Czego może spodziewać się lekarz w trakcie specjalizacji, a czego specjalista? Jakie są wymogi dla lekarzy, jakie dla pielęgniarzy?
Tu znajdziesz informacje o systemie zdrowia i pracy w Szwecji

 

 Twoja aplikacja 

Zapraszamy do wypełnienia aplikacji. Mając Twoje CV możemy szybko skontaktować się w momencie pojawienia się odpowiedniej oferty. Aplikację warto wypełnić szczegółowo - im więcej informacji o kursach, umiejętnościach, procedurach - tym większa szansa na zainteresowanie ze strony pracodawcy!

Jeżeli jesteś osobą już zarejestrowaną i pragniesz przejrzeć lub edytować swój kwestionariusz - kliknij tutaj.

Pytania? Rozwiej swoje wątpliwości - skontaktuj się z biurem Medena Rek Polska.

 Aplikuj 

 

 Kontakt 

Kontakt
medena@medena.com.pl

+48 601 921 626

 

Adres i siedziba spółki:

Medena Rek Polska Sp. z o.o.
Ul. Humańska 8
00-789 Warszawa
Polska

 

Informujemy, że firma Medena Rek Polska sp. z o. o. uzyskała Subwencję Finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju S.A.